O nas

Sklep internetowy z poduszkami i poszewkami dekoracyjnymi Poduszkowiec.pl

Na rynku jesteśmy już od 7 lat. Sklep ten powstał w roku 2018 i od tamtej pory skutecznie wspieramy branżę dekoracji do domu.
Poszewki na poduszki dekoracyjne to nasza specjalność, nie tylko wprowadzą kolor i odzwierciedlą styl właściciela domu, ale także jego charakter i pasje. Wierzymy, że poduszki dekoracyjne, bardziej niż jakiekolwiek inne dodają pomieszczeniom duszy. W Poduszkowcu znajdziesz inspiracje i pomysły na szybką zmianę salonu, sypialni albo ogrodu! 

Szeroki wybór poszewek na poduszki dekoracyjne w różnych stylach, kolorach i wzorach !

Oferujemy duży wybór wzorów poszewek na poduszki dekoracyjne, m.in. poszewki żółte, które świetnie współgrać będą na przykład z szarą kanapą. Bardzo modne poszewki turkusowe w różnych odcieniach, które nadają aranżacji salonu świeżości. Niezwykle stylowe poszewki na poduszki ze zwierzętami, czy w liście nadadzą Twojemu wnętrzu egzotycznego charakteru. A to tylko niewielka część naszych propozycji !

Poszewki na poduszki dekoracyjne

Poszewki na poduszki dekoracyjne z nadrukiem cyfrowym można dowolnie łączyć ze sobą, tworząc niepowtarzalne zestawy.

Współpracujemy z architektami i projektantami. W efekcie czego możemy oferować naszym klientom oryginalne i bardzo eleganckie produkty, które są doskonałym pomysłem na dekoracje wnętrza. Poduszki dekoracyjne do salonu, poduszki ozdobne na kanapępoduszki ozdobne w stylu skandynawskim to tylko niektóre nasze produkty.

Modne i ekskluzywne poszewki na poduszki ozdobne oraz dekoracyjne dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Wśród naszych produktów można znaleźć również poszewki na poduszki z ciekawymi motywami, jest to bez wątpienia oryginalny pomysł na dekoracje wnętrza.

Od siedmiu lat działamy z sukcesem na rynku polskim, wciąż poszerzając naszą ofertę. Więcej o nas możesz również dowiedzieć się na naszym blogu.

 

Pisali o nas:

  

 

 

Dane rejestracyjne firmy:

JUNIQE Joanna Petz-Wolna

Tel.: +48 666 851 306
Email: poduszkowiec@poduszkowiec.pl
NIP: 7792020771