Opinie klientów

Podczas swojej wieloletniej działalności w branży dekoracji wnętrz mieliśmy przyjemność zetknąć się z setkami pozytywnych opinii na nasz temat. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za kierowane do nas pozytywne słowa. Pozwala nam to rozwijać naszą pasję do poduszek dekoracyjnych oraz dzielić z Państwem nawet jeszcze większą ilością wzorów i kolorów.

Niezwykle cieszą nas reakcje klientów, którzy doceniają nasze starania w dostarczaniu najwyższej jakości poszewek i wypełnień. Oczywiście to tylko część pozytywnych opinii, gdyż z wieloma spotykamy się w innych formach – np. telefonicznej, gdzie niektórzy z Państwa zadają sobie trud, by podziękować nam osobiście przez telefon. Jest nam niezmiernie miło za każdym razem, kiedy możemy usłyszeć, że nasze poduszki dekoracyjne podobają się Wam lub Waszym dzieciom.
Zatem jeżeli tylko chcesz się podzielić z nami swoją opinią – czy tą złą, czy dobrą – w każdym przypadku zachęcamy do kontaktowania się z nami.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów autentycznych opinii naszych klientek na temat naszych produktów.

★★★★★
"Szanowni Państwo,
Niemalże z prędkością światła otrzymałam zamówione poszewki (kolekcja musztardowa) i wkłady.
Chciałabym ogromnie podziękować za troskę o to bym była tak zadowolona. Nie dość, że poszewki są solidnie i pięknie wykonane to jeszcze Pani, która zauważyła w moim zamówieniu, że może mi nie pasować kolorystycznie moje zestawienie zadzwoniła do mnie i wspólnie dobrałyśmy odpowiedni komplet 3 poduszek :)

Bardzo dziękuję tej Pani, efekt jest cudowny!!!" - Pani Emilia, woj. Mazowieckie.
23 kwi 2020r. 

 

★★★★★
„Jestem pod wrażeniem, jaka to jest jakość! Zamówiłam 4 poduszki welurowe i nie spodziewałam się, że będzie to tak dobry, gruby (a jednocześnie miły w dotyku) welur. Kolory również są piękne i poduszki prezentują się nawet lepiej niż na zdjęciach. W dodatku Sprzedawczyni jest przemiła, telefonicznie odpowiadziała na sto moich pytań :) i pomogła dobrać poduszki do siebie (tak aby żadne kolory nie gryzły się ze sobą - co trudno czasem ocenić po samym zdjęciu). Produkt wart swojej ceny. Polecam! :)”
20 lut 2019

 

★★★★★
„Bardzo polecam! Poszewki na poduszki są bardzo dobrej jakości. Bardzo miłym zaskoczeniem był dla mnie telefon od Pani wysyłającej poszewki, która doradzila mi zmienić materiał poszewki na inny tak, żeby cały zestaw poduszek do siebie pasował. To rzadko spotykana dbałość o klienta i jego zadowolenie. Wysyłka niemalże natychmiastowa.”
15 lut 2019

 

★★★★★
„Podusie są przepiękne!!! Kolejny raz kupuje i jestem zachwycona jakością i wyglądem. Bardzo serdecznie polecam tego sprzedawcę. Napewno nie raz jeszcze skorzystam. Super.”
10 sty 2019

 

★★★★★
„Poszewki zakupiłam po raz kolejny oczywiście inne wzory do innego wnętrza. I to świadczy o fakcie, że są piękne i pięknie się prezentują. Polecam!”
7 paź 2018

 

 

To tylko niektóre z wielu komentarzy pozytywnych, które otrzymaliśmy od naszych klientów. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za każdy odzew z Państwa strony. Pozwala to nam budować Poduszkowca, umacniać go i dokładać swoją dekoratorską cegiełkę w branży, jaką jest aranżacja wnętrz.